| Radux a întrebat:

Cine stie un progam pentru a citi mesajele altora pentru android?

2 răspunsuri:
| P1x3lMD a răspuns:

Spy Sms

| P1x3lMD a răspuns:

Software-ul Spy SMS 1.5 ajuta utilizatorii să citeasca activităţile de SMS de la orice telefon mobil.Trebuie doar să instalezi programa pe telefonul mobil pe care doresti să-l urmăresti.Cind vicitma va primi un sms, imediat il vei primi si pe telefonul tau, Spy SMS Software-ul 1.5 doar cere să-l instaleze pe telefonul mobil, pentru urmărirea mesajelor. Cererea este capabil de a trimite copii ale mesajelor trimise / primite de la telefonul mobil pe senile trimis la numărul de telefon definit. Puteţi citi cu uşurinţă mesajele cu ajutorul ei, şi funcţionează în modul Stealth, fără a lăsa semne ale existenţei sale. Programul nu are nevoie de GPRS sau Bluetooth pentru funcţionarea sa pe mobil, şi poate fi uşor de activat sau dezactivat prin comanda SMS. Folosind aplicaţia puteţi păstra un ochi pe copiii tăi, angajaţilor, etc sa stii despre activitatea lor de mesaje. Tu chiar nu trebuie să vă faceţi griji, deoarece nu placă sau un conflict cu telefonul mobil. Funda?