| alexuzuyo a întrebat:

Cine stie un server de aion foarte tare sa faci totul repede sa fie hig rate sau joc ceva an genul lui aion scrietim pe mss alexuzu_yo

3 răspunsuri:
| SeBBy_3213 a răspuns:

Eu joc infinite aion! AM facut 35 in 2 ore.MAi e asa gamez aion.Cam atata

| SeBBy_3213 a răspuns:

Eu joc infinite aion! AM facut 35 in 2 ore.MAi e asa gamez aion.Cam atata...

| SiLK a răspuns:

SeBBy_3213 am o intrebare deci meam facut cont pe infiniti aion dar de unde descarc ca nu scrie nicaieri download sau orice doar sa pot descarca