| Constantynn a întrebat:

Cine stie un server de cs cum sa va spun
adica extraordinar de misto cu moduri bune arme noi daca e dar cat de cat un server calumea

Răspuns Câştigător
| N0xEterniS a răspuns:

Tot clasicele sunt si vor ramane cele mai favorite.Ce? Vrei aka, awp cu luminite si flacari pe el? Astea sunt pentru copii de 10 ani :@! Tot skinurile clasice, originale sunt cele mai faine si apreciate!
Si in plus, nu prea sunt multe, pentru ca, atunci cand intri ai de downloadat mult si chestii din astea!
Joaca frate classic, sau downloadeaza un cs, in care, skinurile sunt schimbate, dar servere gasesti mai greu!

| Constantynn explică (pentru N0xEterniS):

Ai dreptate.

| N0xEterniS a răspuns (pentru Constantynn):

Joci bine cs?
Intra pe aka.cs16.ro! Eu joc cu numele JusT