| Catana_Edgar_1980 a întrebat:

Cine stie un server pe minecraft fara sa fii inregistrat si sa nu ai cumparat jocul?

Răspuns Câştigător
| Zangetsu a răspuns:

Eu nu stiu de cat unul in care nu trebuie sa ai jocul in calculator.

2 răspunsuri:
| Myky1998 a răspuns:

Uite aici un super servere de minecraft iti trebuie hamachi dar cautam membrii si staff care sa stea oneline serverul este 24/24 asa ca nu ezita sa intrii pe forum! www.mc-element.hitforum.ro de aici poti lua datele ca sa intrii pe server si sa joci iar pe forum mai poti participa si la concursuriile de pe pagina de facebook sa faci plangeri si cerereri de admini, helper, vip, moderator si tot asa sunt si concursuri cu premii de licenta de mincecraft pentru jucatorii! www.mc-element.hitforum.ro intra si nu vei fi dezamagit suntem momentan o comunitate mica dar sper ca ne veti ajuta si ne vom dezvolata va multumim si voua si echipei TPU va asteptam pe server pe toti!