| Thewhitecoffe69 a întrebat:

Cine stie youtuberi care fac promovari gratis?
#DauFundalaughing

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Youtuberii aia care fac promovari gratis de cele mai multe ori nu sunt urmariti de multi oameni (nu au multi abonati) fiindca toti vin la acea persoana pe canal ca sa primeasca promovare si dupa aceea pleaca fiindca si-au atins scopul. Youtuberii mai mari care fac promovari pe gratis (rar, nu exista youtuber mare care face promovari gratis in fiecare video) promoveaza calitatea si de cele mai multe ori nu sunt rugati de cei promovati ca sa fie promovati, ci doar o fac ei, asa. Deci apuca-te sa faci videoclipuri de calitate si poate o sa ai sanse la o promovare gratis care o sa si faca ceva (de pe canalele alea care fac promovari gratis nu cred ca vei face multi abonati, adica poti spera sa faci vreo 5, 6, la cat de urmariti sunt pe termen lung).

| Live4Ride a răspuns:

Vlad grigorescu am vazut ca mai face din cand in cand ceva de genul asta!