| Asine a întrebat:

Cine stiu un srever privat demt2 la care sa faci si bani multi si sa cresti si repede si sa ai chestii misto la magazin? siteul pliizz

2 răspunsuri:
| S3c0ndSh0t a răspuns:

79.118.26.42 Scrie codurile astea la bara de sus.Metinul se numeste Plus Mt2.Lv maxim 127 GM de treaba multi playeri no lag.Arme legendare primesti lv si bani. skill G, P cal militar etc. Inca odata site-ul este 79.118.26.42 si mc.txt este 79.118.26.42 Funda?

| alex1cristian a răspuns:

Www.metin2united.com sau www.metin2gx.ro si mai sunt o gramada poti sa dai www.top100metinuri.com si acolo iti da mai multe metinuri si te uitipe youtbe si careti plac ti le iei.Succes;)