| anonim_4396 a întrebat:

Cine vrea sa facem un mis joculet? 1din culorile urmatoare spuneti care sunt cele doua culori preferate ale mele: alb, negru, visiniu, rosu, galben, mov, verde, albastru, maro, roz si portocaliu. 2din jocurile urmatoare spuneti doua jocuri care credeti ca imi plac :hambal, joaca la PC, bascket, fotbal. si 3 Bafta

6 răspunsuri:
| CrimiNNaLBoy a răspuns:

Crezi ca site-ul si categoria Jocuri Pc / Online s-a facut ca tu sa ne intrebi care e culoarea ta preferata pentrufunda? Ma doaren in cot de funda ta. Asaca du-te si joacate cu papusile

| SimonykaSimo a răspuns (pentru CrimiNNaLBoy):

Si pe mine ma doare in... de tine

| RoseQueen a răspuns:

OK...
1)Visiniu si albastru...(ca astea-mi plac mie)
2)Hambal si PC!
3)Mersi!

| SimonykaSimo a răspuns:

Scuzati-ma am uitat sa zic ca cine ghiceste ii dau funda su cine este cel mai aproape de raspuns. Deci dau FUNDA

| DJOLBYX a răspuns:

Iti place negru si visiniu hanbal si fotbal

| curvasexy a răspuns:

Pai ce sa spun iti zic ce imi place mie :
1) MOV
2)HAMBAL