| aNak1N_6331 a întrebat:

Cine vrea sa ma ajute sa fac o cumunitate de cs adica sa ma ajute sa tina un server din comunitate si va fi resplatit prin administrator cu mine pe forum si owner la server? sa tina serverul gratis!

2 răspunsuri:
| kurinkita a răspuns:

Si de ce ar tine un server (de 2 bani) pe gratis? Cu ce ar iesi cineva in castig din asa ceva? Pur si simplu nu se merita.

| Dey_3108 a răspuns:

Salut! iti pot oferi forum+spatiu pe care il poti administra in comunitatea mea . Detinem domeniu+host. http://www.cs-fanatics.com/forum sau ym: andr3y.vip89