| Fufletu a întrebat:

Cine vrea un cnt pe webkinz trei signature un hamster si-un lil'kinz?

4 răspunsuri:
| xDavidx a răspuns:

Salutare! As fi onorat daca mai incredinta cu hamsterul tau de pe webkinz. Am aut si eu un catelus dar am uitat codul de intrare.

| DANNA_9924 a răspuns:

Eu imi doresc atit de mult eu sunt din oldova orasul chisinau invat la liceul teoreti dante alighieri din moldova este si in rominia locuesc pe strada ion pelivan 30/4 daca ai vrea sa imi dai ti-as spune cum sa faci 3 funde + vot simplu sa rascpunzi la intrebarile mele

Răspuns utilizator avertizat
| flily a răspuns:

Salut,aș fi bucuroasă să am grijă de hamsterul tău, eu tot am un pisoi și un cățeluș?