| vrak a întrebat:

Cnd eram mai mic ma jucam pe la varul meu un joc cu un om scund (de fapt toti oameni erau mai scunzi ) dar ce vreau sa va zic are grafici bunicele si in prima misiune te bati cu un tigru si tu ai o putere de gheata pe maini. Daca imi dati numele jocului FUnda :X :X.

1 răspuns:
| Smile19 a răspuns:

In primul rand trebuie sa spui daca este un joc online, iar daca este online atunci cred ca este METIN2 sau 4Story... funda?puppy dog eyes