| AlexXx1 a întrebat:

Cne joaca samp sa se joace samp.mnx.ro:7777 e foarte misto are detoate eu dabea am inceput sa joc si mai dat helper si da si lider daca vrei un simplu clik si intri intr-un server incredibil incercatil si dup spuneti-mi ce parere aveti? e bun? sau e nebun?

1 răspuns:
| xDavidx a răspuns:

Salut! Tin sa te anunt ca TPU nu sponsorizeaza astfel de activitati, precum "postarea de reclame ", posteaza reclama pe alt site altfel vei fii sanctionat. Multumesc!