| anonim_4396 a întrebat:

Computer Fujitsu P756, Core i7-6700T 3.6GHz 8MB cache, ram 8GB, HDD 500GB, dvd-r, tower. Recomandați aceasta unitate pentru jocuri este bună?

3 răspunsuri:
| DonMoldo a răspuns:

Pentru gaming iti trebuie o placa video bunicica, 16GB ram si un procesor decent tu nu ai nici una din astea + acel procesor are Clockspeed 2.8 GHz 3. 6GHz are doar pe turbo speed.

| LiviuSorinel23 a răspuns:

Pai ce jocuri vrei tu sa joci avand in vedere ca ai grafica integrata mor pe voi cand vad ca va luatu calculatoare d-astea (si mai e si 14 milioane sau ceva de genu) https://www.emag.ro/......DKGHT0MBM/ nici la ce-l mai mare dusman nu i-as face cadou asa ceva. :))