| R3AP3R_9035 a întrebat:

Comunitatea cs-mondial.clan.su recruteaza servere de counter strike.

Conditii de acceptare a serverelor (cititi-le inainte de a posta cererea si verificati daca le indepliniti!)
- serverul sa fie hostat la o firma de hosting
- serverul sa nu fie recent deschis (minim o luna de activitate!)
- sa aiba minim 22 sloturi

Nota: sunt acceptate cu precadere servere care au moduri de genul respawn, hns, jailbreak, fun, war3ft, superhero, biohazard, paintball, (sau orice alt mod care nu se regaseste in comunitatea noastra)

Ce oferim:
- suport server prin stafful actual al comunitatii
- moderator pe forum
- subcategorie pe forum
- administrare server
- popularea serverului
- dns server

Ma puteti contacta la ID: shel.don70
siteul nostru: cs-mondial.clan.su

1 răspuns:
| Delicv3nt a răspuns:

rolling on the floor) voi aveti forum gratuit, nu puteti face dns va trebuie host pentru asta, aveti 1 membru nu oferiti nimic la nici un server care intra pentru ca sunteti 1, laughing, mai acceptati si servere de la minim 22 de sloturi rolling on the floor de unde a-ti copiat introducerea aia rolling on the floor