| MaiMulti a întrebat:

Contul meu de facebook a fost sters (cand intru apare cont dezactivat) si mi-am facut altul,si imi cere numarul de telefon,numarul meu l-am dat pentru contul vechi, ce pot face ca sa pun numarul meu in contul nou?

1 răspuns:
| JustDeedee a răspuns:

Daca nu te lasa sa iti dai numarul de telefon pe contul nou inseamna ca nu a fost sters definitiv contul vechi.
Atunci cand ai intrat pe contul vechi nu te-a lasat sa intri la "Acasa"? Daca te lasa intra de acolo si editeaza-ti profilul si de la setari intra la "Dezactivare cont" -> "Definitiv".
Daca a fost sters definitiv atunci trebuie sa te lase sa introduci numarul tau de telefon!