| alinrabulea a întrebat:

Credeti ca cu aceste specificatiitonguelaca video ASUS Radeon R7 240,2 GB, 128-bit, procesor AMD FX X4 4320, 4000 MHz, 4MB, 8 GB RAM si o placa de baza Gigabyte H81 M-S va merge minecraftul cu 100+ fps?

3 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

1) Procesorul nu e compatibil cu placa de baza.
2) Placa Video e porcarie!

Iti voi face eu o configuratie.
Spune ce buget ai si daca detii unele componente ( hard disk, sursa etc. )

| CPAElites a răspuns:

Mai raspunzi?

| sevraj155 a răspuns:

Buna! Am inceput o noua serie de gaming daca iti plac jocurile ma poti sustine aici : https://www.youtube.com/watch?v=YOPMtSOgQng o zi buna in continuare si scuze daca v-am deranjat!