| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca GTA 6 o sa fie compus din cateva țari si o sa existe sate si orase si traffic ca in viata reala? Gen o sa fie exact cum e in realitate?

4 răspunsuri:
| N0xEterniS a răspuns:

Nu. Asta este practic imposibil in momentul de fata. Cum o sa fie GTA 6? Asteapta-te la grafica mult mai realistica, asteapta-te la multiplayer, asteapta-te la o mapa ca si pana acum, un oras, poate doua cu ceva intre, asteapta-te la gameplay detaliat.
Din ce cauza nu am mai vazut un gta de ceva ani? Din cauza la gta online, scot foarte multi bani de acolo pentru investitie. Sa nu crezi ca daca au trecut atatia ani, rockstar a lucrat la gta'ul perfect.
Sa fie ultimul zici? Imposibil, Ea nu se poate oprii din a scoate copy paste fifa, Ubisoft cu Assassin's Creed si tu vrei ca rockstar sa opreasca seria GTA? Prea mult venit, prea legendar.

Răspuns utilizator avertizat
| XeNo1999 a răspuns:

GTA sa bazat mereu pe Real Life / Role Play. Acuma este deciderea lor ce vor să facă cu jocul. Până va ieși GTA VI va mai dura oricum deoarece încă nu au făcut niciun anunț. Dar sa spunem așa, după atâția ani de muncă, cred că o să iasă ceva bun pentru că lucrează deja de mult timp la el.

Răspuns utilizator avertizat