| Feri5 a întrebat:

Credeți că jocul ăsta: https://www.emag.ro/......DFRSX3MBM/ merge și pe macOS?
Dacă nu, merge pe un Lenovo cu Windows 10?
Ideea este că eu la Lenovo nu am loc unde să pun dvd-urile. Cum trebuie să procedez?

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Ce model de Lenovo? Pe un Lenovo Legion de 5000 de lei merge. Pe o pocnitoare de Ideapad la 2000 cam slabe sanse.

| Feri5 explică (pentru Wr3nch):

La mine e IdeaPad la 2000 de lei... Dar merge pe macOS? Vreau să-mi cumpăr unul cu 16 GB RAM, dar aș dori să știu cum trebuie să procedez cu discurile alea de la joc...

| Wr3nch a răspuns (pentru Feri5):

Sfat foarte pritenesc. NU CUMPARA MAC daca vrei sa te joci. Nu is gandite pentru jocuri, si is foarte putine care merg. In plus, jocul nu merge pe mac.

| Feri5 explică (pentru Wr3nch):

Bun! Mulțumesc! Și pe un Lenovo cu 16 GB cum trebuie să-l instalez? Adică cum să procedez cu dvd-urile alea care vin la joc?