| ManeaRadu a întrebat:

Credeti ca la un ps4 ajunge 500 gb pentru jocurile:Fortnite, FIFA 20 demo,NFS heat, Call of duty: modern warfare si RDR 2?

2 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Nu,fiindca din aia 500gb doar vreo 360 sunt disponibili, 100gb sunt folositi de os si ce mai are prin el din fabrica
Deci la 1 tera ar veni cam 850gb memorie libera, mai degraba iti iei de 1 tera

| Wr3nch a răspuns:

Nu prea. Doar COD si RDR 2 au vreo 250 impreuna. Eu as merge pe modelul de un TB, dai un ban dar ai mult mai mult loc si instalezi ce vrei lejer.