| yooleonard a întrebat:

Credeti ca o sa imi mearga GTA 4 fara probleme daca am urmatoarle cerinte e sistem
Procesortongueentium(R) Dual-Core 2. 60GHz
RAM:4, 00GB(3,00 usable)
System type:32-bit
Am Windows 7, iar RATINGUL meu este de 4, 9

Răspuns Câştigător
| romascuvlad a răspuns:

S-ar putea sa mearga nu stiu exact mi-e cu windows 7, ram 4 GB, System type : 32-bite, Placa video NVIDIA de 512MB Procesor (R) Dual-Core 3, 2 GHz imi mergea greu

8 răspunsuri:
| THCC a răspuns:

Poti sa joci, insa nu cu configuratia la maxim.

| Magnifico a răspuns:

Cu configuratia nu vei avea nici o problema insa vor aparea din cauza windows-ului!
Daca ai fi avut XP alta ar fi fost treaba ti-ar fi rulat perfect chiar.
Iiti merge si asa dar totusi ar trebui sa-ti bagi XP e mult mai bun pentru gaming decat 7.

Bafta!

| Ponce a răspuns:

Nu schimba windows-ul pentru ca faci o mare prostiewinking! Windows 7 este conceput pentru GAMING, si chiar specialistii in PC-uri recomanda WINDOWS 7 pentru GAMING.

| yooleonard explică:

Am uitat sa spun ca placa video esti NVIDIA 9400 de 1024 GB

| yooleonard explică:

Da dar eu am nevoie de Win 7 si pentru alte chesti, nu tin eu Xp-ul numai pentru gameing

| yooleonard explică:

Mai bine sa raspunda cineva care are sau a avut GTA 4

| 50c3n7 a răspuns:

Sigur cu atatia rami iti va merge si battlefield 3 sau nfs the run oricum iti va merge bine