| abcddcba a întrebat:

Credeti ca pubg-ul LITE aparut recent pe calculator va avea succes mult timp? Adica vor avea playeri mult timp de acum inainte sau doar acum cand s-a lansat iar apoi va muri si va ramane doar pubg ul normal in "viata"?

4 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Cred ca bati campii
https://www.google.com/search?q=pubg+lite
pubg lite e NUMAI pe Android
ca poate fi pus pe PC in emulator... ALTA MANCARE DE PESTE

insa ca versiune Lite pentru mobile MA INDOIESC DE MI SE INDOAIE CA O SA DISPARA PREA CURAND!

| abcddcba explică (pentru Bizon95):

Haha, vorbesti fara sa cunosti. S-a lansat si pe calculator pubg lite https://lite.pubg.com
Data viitoare taci daca nu cunosti.

| Bizon95 a răspuns (pentru abcddcba):

Cu umilinta iti recunosc faptul ca nu am stiut

totusi, iti dau peste nas cu 2 chestii mici RAU:
1. ASA AM AFLAT tongue
si iti multumesc, ca mi-ai spus
iar asta e idee generala, PREFER SA IMI CER SCUZE CA AM VORBIT IN PLUS, decat sa mor prost si sa nu aflu ceva care ma intereseaza tongue
2. este OPEN BETA big grin
aici te-am prins... pentru ca atunci cand se termina beta e foarte posibil sa devina pe bani, cum e ala normal tongue

| abcddcba explică (pentru Bizon95):

Oh, mi-ai spulberat visele laughing)))))
Speram sa nu tongue