| Serbyl a întrebat:

Credeti ca WOW merita jucat... FUNDA

4 răspunsuri:
| Ceapone66 a răspuns:

Daca esti suficient de destept nu o sa te apuci de jocul asta. Am jucat si eu si nu merita timpul investit. Am un prieten care a trecut de 100 de kg de cand s-a apucat de jocul asta. Ne vedem foarte rar pentru ca nu iese din casa iar eu unul m-am saturat sa-l chem pe afara si sa fiu refuzat. Daca stii engleza te rog intra pe wowdetox.com. O sa vezi ce au patit cate unii care au jucat jocul asta.

| clautzuuboy20 a răspuns:

EU UNUL ZIC NU! De ce? : Iti mananca degeaba memoria din pc, pierzi timpul aiurea si daca te apuci devine o obsesiewinking Bafta

| Coozeman a răspuns:

AUZI INTREBARE! cum sa nu merite jucat dupa ratingul meu e unul dintre cele mai tari jocuriwinking...merita merita merita!

| Justin4Blackskye a răspuns:

Dupa parerea mea World Of Warcraft trebuie jucat neaparat
Este un joc destulde mare dupa parerea mea insa e foarte super
Ai aliante, hoarde, personaje diferite etc... Este apropiat de realitate.dar totusi este Stiintifico Fantastic
Uite o descriere completa
http://ro.wikipedia.org/wiki/World_of_Warcraft
Sper ca ti-am fost de ajutor