| curiosul122 a întrebat:

CS 1.6 instant nu mai trece de 60 fps, ramane blocat, am OpenGL la setari, developer 1, fps_max 999, mentionez ca sunt Non-Steam. Sa reinstalez CS-ul? Toate celelalte jocuri merg 60-100+, csgo 150, deci nu e problema de la placa video. Pana acum mergea, dar acum cand am intrat, e gata.

1 răspuns:
| Serbanok a răspuns:

Asa e CS 1.6, nu o sa iti mearga in veci si pururi cu asa de multe frameuri, si in plus, nu ai nevoie de mai multe fpsuri decat rata de reimprospatare a monitorului (Hz). adica daca ai 60 Hz (cel mai probabil), ai nevoie de 60 fps, daca ai 75Hz, ai nevoie de 75 fps