| DanyelPoPa a întrebat:

Cu cât aş putea vinde un PS3 cu toate cablurile incluse, 5 jocuri(Resistance 2; Resident Evil:Operation Raccon City; Fifa 14, Far Cry 3, Battlefield 4) si un controller Giotech original?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Pai in cazul asta ar fi cam 400-450. sa zicem 500 cu tot cu contul psn. Modul e o modificare de soft sau de sistem sa pai juca gratis jocuri puse de tine pe dvd. Dar daca e modat nu merge multiplayer.

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Depinde daca e slim sau phat si cat de mare e hardisk-ul. Also daca e modat sau nu.

| DanyelPoPa explică (pentru Wr3nch):

Nu e slim, toate jocurile sunt PSN si nu stiu daca e modat?(ce inseamnă?)

| alexpahar a răspuns:

As spune 350-400 daca vrei sa il vinzi.