| Krauser a întrebat:

Cu cât pot să vând un cont de League of Legends de nivel 30, diviza Silver III, campioni buni și cu skin High Command Katarina?

2 răspunsuri:
| RocKzZ a răspuns:

Avand in vedere ca nu prea ai skinuri nu o sa il ia nimeni. Totusi, e 30, e silver deci asta ar fi cam 80 lei. Cu skinul ala si daca ai campioni multi si buni ar trebui minim 100 lei. Incearca sa il duci Gold 5 macar si poate scoti 150lei. Dar nu stiu, in Romania nu se prea cumpara. In Germania si in alte tari asta il dai si cu 50 Euro. Funda?

| Arabella16 a răspuns:

Nu prea mult big grin Eu am dat un cont asemanator moca.