| Anonim95524 a întrebat:

Cu cate fps cu setarile pe medium merge GTA5 cu 4GB Ram, Intel core i5 3,2 ghz 3740, placa Gigabyte GA-H81M-HD3?

2 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

Ți-am răspuns și la cealaltă întrebare, spune-ne ce placă video ai.
Dacă ai cel puțin GTX 730 (e cam slabă 730... )... Mă rog, să zicem, GTX 750 Ti va merge foarte decent.

| Cristii2001 a răspuns:

Iti trebuie minim 8 Gb ram. procesorul e cat de cat bun. Dar nu stiu sigur placa!

FI ATENT
Intra pe :"Can You run it"
Apeși pe primul link
Scrii jocul :"Grand Theft Auto V"
Dai ok..sau ce scrie acolo
O sa iti apăra doua chestii,tu alegi desktop app. (Nu sunt viruși - iti vede ce componente ai)
Si iti arata daca iti merge, ori pe low ori pe medium, si daca nu, iti arata ce nu te ajuta pentru a rula jocul. Adica de exemplu la rami, o sa scrie acolo ca iti trebuie 8. Încearcă si vezi!