| AvalohAlyn a întrebat:

Cu ce jocuri auto care sa aiba trafic(in circulatie) sa imi mai umplu timpul?
Ce jocuri sa mai joc dar sa fie legate de masini si sa fie apropiat de viata reala.

Răspuns Câştigător
| Geo30033 a răspuns:

Iti recomand city car driving, e roleplay iti arata greselile si este si family edition care te invata foarte bine sa conduci adica nu te lasa sa faci drift sau alte chestii nasoale, daca vrei unul cu tiruri Euro truck simulator 2 cu truckers mp(multiplayer) sau fara si daca vrei incearca si farming simulator 19, iti poti adauga multe moduri cu masini dar partea nasoala este ca la unele nu merg semnalizarile in bord sau volanul merge doar 90 de grade pe first person