| Wo0W a întrebat:

Cu ce ma ajuta sobeit in samp imi da bani sau ce?

3 răspunsuri:
| alexolah2001 a răspuns:

S0beitul iti da viata infinita,armura infinita,bani,spawnezi masini,motoare, barci etc.
Poti sa iei arme, sa te urci pe cladiri, ai modul airbreak, poti sa mergi cu masina pe pereti si multe altele care le vei descoperi si tu big grin. Si mai e un lucru:ai grija ca cu asta poti sa iei ban pe servere. Funda?

| Wo0W explică (pentru alexolah2001):

Am incercat sa folosesc pentru bani pe un sv dar mii facea la loc cat aveam crying((

| alexolah2001 a răspuns (pentru Wo0W):

Pentru ca are un mod prin care iti interzice sa iti pui tu bani