| EmilTraian95 a întrebat:

Cu ce vine in plus Fifa 17 Deluxe Edition fata de Fifa 17 simplu?

6 răspunsuri:
| CatalinVictor1985 a răspuns:

Esti incredibil de destept. e full game cu asta vine in plus intelegi. ce esti asa greu de cap ai mai pus odata intrebarea. trage fifa 17 si joaca scurt game daca deluxe edition iti sta in gat

| EmilTraian95 explică (pentru CatalinVictor1985):

Vine full game da ce pana mea la celalat jucai numai 80 de minute meciul sau ce? vreau sa stiu daca o sa fie echipe in plus da sau nu, daca o sa fie si alte aspecte adaugate gen cum e treaba cu " The journey " tot ce am gasit pe net sunt date provind faptul ca pe deluxe edition o sa ai avion privat si se vor vedea coridoarele vestiarelor. Vreau sa stiu daca jocul contine cumva anumite echipe ce nu sunt licentiate in varianta basic. Toata explicatia ta e foarte vaga avand in vedere ca vorbim de un joc cu caracter sportiv. Cum adica aici e totul? refuz sa cred ca in varianta basic se joaca 9 la 9 si aici 11 la 11. Si da am publicat din nou deoarece nu am fost satisfacut de primul tau raspuns. nu vreau ceva vag.

| CatalinVictor1985 a răspuns (pentru EmilTraian95):

Aici nu e vorba de 80 minute sau de 9 jucatori ori 11. Intotdeauna varianta deluxe la un joc sau varianta full ori alte denumiri care apar la cateva luni dupa ce a fost scos pe piata prima varianta a jocului aceea varianta e optiunea ideala pentru toti jucatorii. ti-am spus clar la mafia 2 cand a aparut la cateva luni au scos 3 dlc-uri care se instalau separat si fiecare contineau misiuni in plus. la fifa 17 nu contine minute sau jucatori in plus dar garantat iti spun are ceva in plus raspunsul e simplu se vede de pe luna dar tu nu intelegi. joaca de luxe edition. daca as fi jucat fifa ti-as fi dat detalii mai multe dar nu joc asemenea jocuri mie imi plac fps sau rpg ori aventura. sport, auto, simulation, strategy, nu joc. Dar am jucat mai multe jocuri de luxe edition si aveau mai multe misiuni in plus fata de prima oara si varianta e la mintea cocosului pentru tine sa o cumperi sau descarci. de luxe edition. uite un link in care iti spun si ei la fel ca mine deasupra unde scrie cu galben sa citesti ca scrie joc complet ca sa intelegi ca fifa 17 nu era complet dar deluxe edition este completa si iti da si 8000 de puncte. as merita o funda la cat ma chinui sa te fac sa intelegi
https://translate.google.ro/....../translate

| CatalinVictor1985 a răspuns:

Copiaza linkurile de la translate si easport. dar nu pe rand si amandoua odata ca sa nimeresti siteul

| EmilTraian95 explică (pentru CatalinVictor1985):

Am fost la magazin sa imi compare vanzatorul, diferenta e ca in varianta deluxe am cateva luni gratuite de multiplayer.

| CatalinVictor1985 a răspuns (pentru EmilTraian95):

Plus jocul complet si punctele alea 8000. oricum nici aia nu stiu prea bine asa ca pe internet gasesti tot. in plus cred ca ai citit in linkul trimis sau nu ai avut timp pentru ca eu nu prea cred ca ai cateva luni gratuit. odata ce ai cumparat jocul ai multiplayer gratuit pana se strica dvd-ul cu jocul