| Anonimul3315 a întrebat:

Cu toti ati auzit de jocul minecraft eu cand ma uit la videoclipuri cu minecraft arata unii jucatori cum si-au facut ei casa sau castel la survival mode ca zboara dar am dovezi ca nu e creative mode ca cand pune un patrat scade din numarul acelor patrate cm fac si eu? Funda + vot.

3 răspunsuri:
| misu2315 a răspuns:

Depide ce minecraft ai.Doar 1.8 si 1.8.1 au Creative Mode...

| Anonimul3315 explică (pentru misu2315):

Am 1.8.1 dar unu de pe you tube era la surival si putea zbura cum?

| Jimmy a răspuns:

Logic ca e hack