| Ionut9696 a întrebat:

Cui ii place seria de jocuri Assassin's Creed si cui nu insotite de un argument simplu daca da "de ce?" daca nu "de ce?"

3 răspunsuri:
| Diana_7092 a răspuns:

Un DA categoric. Chiar daca primul joc era cam repetitiv, totusi a venit cu ceva nou pe piata. In al doilea poveste grozava, personaje minunate si lista poate continua. Brotherhood a venit cu multiplayer. Acum sa vedem ce vor face cu Assassin's Creed Revelation.

| ๔єภเร1923๔єภเร a răspuns:

Imi place, dar mai mult imi place Assasin`s Creed 2 si Assasin`s Creed Brotherhood(3).

| Ionut9696 explică:

Si eu sunt de poartea voastrawinking