| anonim_4396 a întrebat:

Cum adaug pe cineza la prieteni pe kapi hospital ? funda

Răspuns Câştigător
| push2gl a răspuns:

Pentru a adauga prieteni da click pe butonul albastru dreptunghiular cu un omulet pe el (sus in dreapta ferestrei de joc), apoi da in fereastra nou deschisa da click pe butonul mare de jos cu un omulet si un +. scrie acolo numele din joc al viitorului prieten si da click pe V-ul din dreapta iti mai cere o confirmare, da si acolo click pe V.
acel jucator va primi cererea ta de prietenie si vei fi anuntat de decizia lui/ei.
funda?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

*cineva. scuzatibatting eyelashes