| mnialex a întrebat:

Cum aș putea crește mai repede în abonaţi?

Răspuns Câştigător
| kb9 a răspuns:

Niste reguli de baza pentru a creste in abonati rapid:

1. Posteaza cat de des, asigura-te ca rezolutia clip-ului e minim 720p in 30fps-uri si continutul e de calitate.

2. Creaza o pagina/profil pentru canal pe fiecare retea importanta de socializare pentru a atrage public si din alte parti.

3. Reclama platita sau amicala.

4. Live-uri in care sa interactionezi cu publicul.

5. #Hastag-uri, cat mai multe, in descriere pentru a aparea pe paginile hastag-urilor(e ca pe Instagram).

6. Foloseste tag-uri pentru o indexarea mai buna.

7. Creaza continut divers, nu acelasi lucru repetat de 10 ori.

8. E bine sa reamintesti la inceputul clipului ca oamenii sa se aboneze/sa aprinda notificarile si sa dea like.

2 răspunsuri:
| Michaeel a răspuns:

Iti faci promovare.Degeaba ai content si postezi regulat daca nu ai audienta! Cauta un mod in care sa iti promovezi canalul, fa clipuri cu lucruri la moda sau in tendinta.

| CosminGK a răspuns:

Sa postezi regulat si sa ai un content de calitate. Sa nu faci clip urile de o ora doua ca sa se plictiseasca lumea. Si asa usor usor o sa cresti