| eusebiu27 a întrebat:

Cum as putea sa imi recuperez vechiul cont de Instagram daca eu eram conectat cu vechiul cont de Facebook acesta fiind acum dezactivat? As vrea sa imi recuperez contul de Instagram dar sa ma loghez cu noul Facebook

1 răspuns:
| Andrada91073 a răspuns:

Daca ti minte parola de la Instagram si numele de utilizator, il poti folosi fara acel cont de Facebook dar daca nu, activeaza contul de Facebook, conecteaza-te la Instagram si schimba parola acesteia si noteaza-ti numele de utilizator si parola undeva, in caz de orice. Dupa ce faci asta, poti folosi contul de Instagram fara a te contecta cu niciun cont Facebook.
Bafta!