| anonim_4396 a întrebat:

Cum bagati coduri in fortnite?
Ma simt aiurea sa joc fara, cand aia ma iau din prima. Aveam HP si shield full, cu masina in mers am luat 4 gloante simple direct. Fara ezitare, fara sa loveasca si in masina. Doar direct pe mine de la o distanta considerabila.

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Daca le da cu un sniper e destul. Nu iti trebuie hacks pentru aasta ci tinta buna.

| leolord669 a răspuns:

Să trișezi nu-i distractiv, atunci când o să o faci o sa observi că te plictisești rapid. Eu zic să raportezi pe cei care trișez și să treci mai departe. Coduri nu există să fie așa simplu. Nici nu te complica, pentru că îți pot suspenda permanent contul și va trebui sa îți bați capul cu asta după aceea

| anonim_4396 explică (pentru leolord669):

Cum ma poate lua din masina in mers cu un maverick M4 normal nu epic/legend Incat sa traga Direct in mine fara sa loveasca masina. De la distanta medie eu avand HP sI SCUT FULL.

| leolord669 a răspuns (pentru anonim_4396):

Treci peste, n-ai pierdut nici un campionat