| nfs10 a întrebat:

Cum credeti ca o sa-mi mearga aceste jocuri:test drive unlimited 1, nfs undercover, nfs hot pursuit 2010 si fifa 09! pe 1 gb ram procesor Intel pentium dual core d 920 2, 8 ghz are 4 mb chake, si placa video ati radeon onboard de 256 mb cu 400 mhz! 1dau funda! la nfs hot pursuit 2010 si nfs undercover ma intereseaza cum imi merge la low si daca o sa aiba lagg ca nu imi place sa ma joc cu lagg! dau funda!

1 răspuns:
| dixyEdward a răspuns:

O sa iti mearga cu grafica la low dar fifa 09 o sa iti mearga bine