| nfs10 a întrebat:

Cum credeti ca o sa-mi mearga nfs world SAU test drive unlimited 1 pe 1 gb ram; procesor Intel pentium dual core D920 2,8 GHZ(2CPUS); si placa video ati radeon xpress 200 series (400mhz) 256 mb onboard! normal ca o sa ma joc la rezolutie low si vreau sa stiu daca ma da in reluare! DAU FUNDA! CELUIA CARE IMI RASPUNDE CEL MAI BINE

1 răspuns:
| M4a1D3aD a răspuns:

Mie nimi merge bine dar sa ai tot jocu ca daca lipseste ceva iti merge mai naspa decat in reluare