| IF45e a întrebat:

Cum creez un hack pentru Khan Wars tinand cont ca stiu limbaj de programare java si inca unu nu ar trebui sa fie prea greau dar nu stiu sigur cam cum se face.

Răspuns Câştigător
| monstrulet a răspuns:

Nu e deloc usor sa faci asta si daca incerci in java, e si mai greu.
Ar trebui sa te joci cu cheat engine si sa vezi daca iti iese ceva.

2 răspunsuri:
| IF45e explică:

Pai da, am incercat cu cheat engine dar nu merge decat cu speed-ul si este cam inutil, in fine oricum mersi de raspus si o sa iti dau funda deoarece esti singuru care a raspuns

| monstrulet a răspuns (pentru IF45e):

Pot sa-ti dau mai multe detalii daca vrei