| F4T4L a întrebat:

Cum creezi un metin2?

Răspuns Câştigător
| ŦΛהĩαՀyNøĩƊЇ乇 a răspuns:

Lasam ca am serverul meu si chiar se merita am peste 2milione asa ca player si de exemplu acolo daca un player cumpara ceva ca 500kk mie imi da din asta 500 de ron.si zi tu ca nu se merita am pus ca la caini cel putin sati pice cel putin 7kk deci iti dai seama la restul cat pica.

2 răspunsuri:
| The0nly a răspuns:

Nu se merita sa faci daca nu ai ban de host.(50 lei pe luna cel mai ieftin)Deci nu se merita deloc!

| F4T4L explică (pentru ŦΛהĩαՀyNøĩƊЇ乇):

Tu ce metin ai creat sa ma inregistrez cum ii zice si pls ma faci GM pe el?

| ŦΛהĩαՀyNøĩƊЇ乇 a răspuns (pentru The0nly):

Lasam ca am serverul meu si chiar se merita am peste 2milione asa ca player si de exemplu acolo daca un player cumpara ceva ca 500kk mie imi da din asta 500 de ron.si zi tu ca nu se merita am pus ca la caini cel putin sati pice cel putin 7kk deci iti dai seama la restul cat pica.