| iulicercel a întrebat:

Cum cresc mai repede pe metin2 united. Si am ca itemeuri otel negru +9, sirus+6, cercei lacrima cer +8, colier lacrima cer +8, bratara lacrima cer +8, pantofi de foc +8.

7 răspunsuri:
| 8PrejudiceS a răspuns:

Din moment ce ai sirius +6 si iteme +8 +9 iti recomand sa mergi in v3 ca ai multe iteme lacrima cer, iti recomand ca pe la lvl 95-100 sa strangi bani sa iti cumperi un king sau sa iti evoluezi otelulwinking. Spor la Joc

| iulicercel explică (pentru 8PrejudiceS):

Am strans bani dar nimeni nu vinde king.

| 8PrejudiceS a răspuns (pentru iulicercel):

Atunci incearca sa faci rost de perle sa iti evoluezi otelul... eu asa am facut happy

| iulicercel explică (pentru 8PrejudiceS):

Dar de unde fac rost de perle?

| 8PrejudiceS a răspuns (pentru iulicercel):

laughing...cumperi sau iti pica in scoica

| alexmitzyy a răspuns:

Du-te in v2 si vei creste frumos.
Daca nu, in padurea rosie.
Baftă!

| iulicercel explică (pentru alexmitzyy):

Nu pot sa cresc in v2 si padurea rosie caci sunt lvl 98.