| Verdealbastrui a întrebat:

Cum cumpar jocuri de pe steam? Funda big grin

Răspuns Câştigător
| Username89365328652398562395 a răspuns:

Steam>>>>>>Comunity>>>>>>Ganes>>>>>>>Search( in dreapta sus)>>>>>>Numele jocului>>>>>Dupa ce il scrii apesi click pe el si dai mai jospana cand vezi ca intr-un chenar verde scrie:Buy this game.winking Sau mai sunt si jocuri free to play la care scrie Install game direct big grin Funda?

2 răspunsuri:
| jimm999 a răspuns:

Pentru inceput intri pe steampowered.com iti adaugi banii pe cont prin PayPal sau de ce te folosesti tu apoi search iti alegi jocul dai click pe el si mai jos este cumpara!

| Verdealbastrui explică:

Nu pot sa cumpar un joc prin intermediul telefonului?