| meirosu1 a întrebat:

Cum dau de dragonul rosu la metin2 united

Răspuns Câştigător
| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Du-te in mapa noua, si te duci sa vorbesti cu Fatnoma ai, razboinicul ala fantoma sau ceva de genu, si intri inauntru si acolo trebuie sa bati Metine de 100 si multe alte chestii, totusi eu iti sugerez sa iei un prieten si sa te duci cu el, trebuie sa cunosti pe cineva care stie, oricum chiar daca tias explica tot nu vei putea merge singur ai nevoie de ajutor.

1 răspuns:
| meirosu1 explică:

Pai am incercat dar nu merge m-am dus la tim mam teleportatsi cand m-am dus la fatoma aia nu m-a bagat in nautru