| EsiU a întrebat:

Cum deblochez un cont de Metin2Ro.

5 răspunsuri:
| ChoCoLaTe_2477 a răspuns:

Ai folosit un hack si ai primit ban! rolling on the floor de aia zice "Contul tau este blocat".nu mai astepta.fa`ti alt cont si nu mai folosi hack. Te astept pe Virgo! Beibiii rulz!

| ChoCoLaTe_2477 a răspuns:

@EsiU macar puteai da funda. am incercat sa te ajut!

| ChoCoLaTe_2477 a răspuns:

Daca ai primit ban pentru ca aveai nume de "boT" lasa un ticket pe forumul metin2.ro si poate poate o sa iti scoata banul! Bafta!

| EsiU explică:

Nu am folosit hack am primit ban pentru ca aveam nume de ''bot''.

| EsiU explică:

Pai : Dau Funda daca raspunsul este bun. ::. ::. ::. Sectiunea ticket am cautato pe forum dar nu am gasitO.o.