| NICOLETANICO04 a întrebat:

Cum devin superstar pe stardoll. Si trebuie sa platec pentru a deveni superstar?

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Pentru a obţine un statut de membru Superstar, fă clic pe "Mai mulţi Stardolari" lângă Avastarul tău. Pe pagina de plăţi, poţi alege să cumperi sau să prelungeşti un statut de membru Superstar sau poţi să îţi reîncarci contul cu mai mulţi Stardolari. Pentru a cumpăra un statut de membru Superstar, alege "Statut de membru + Stardolari". Pe pagina de plăţi poţi afla mai multe despre diferitele moduri în care poţi cumpăra statut de Superstar sau Stardolari.

Am luat acest articol din http://www.stardoll.com/ro/help/article.php?sectionId=8&articleId=2. Sper ca te-am ajutat.