| SebyBoss a întrebat:

Cum dezarhivez zip-ul la Counter strike ca sa pot folosi primul cod de pe site-ul asta http://www.maximamspus.ro/jocuri/coduri-counter-strike/ va rog mult,

13 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Clik dreapta pe folderul Zip descarcat si clik pe ''extract too'' se va forma un nou fisier, intri in el si gasesti ce iti trebuie! Bafta!

| sgfSDGWEg a răspuns (pentru neluL):

Ma nelul ce e ala folder zip descarcat ca am downloadat badcoy v4.2 si nu stiu ceum sa dezarhivez zimpul ajuta-ma pllz FUNDA

| neluL a răspuns (pentru sgfSDGWEg):

Zip este la fel ca winrar -> o arhiva! Pentru a dezarhiva, da click dreapta pe arhiva si ->extract to ...numele fisierului (cu winrar)
Sau descarca 7 zip de aici si dezarhiveaza cu el.
http://www.7-zip.org/download.html

| fabian123321233 a răspuns (pentru neluL):

Spunem si mie unde sa caut ca sa dezactivez zipul in winar undei meniul de activat si de dezactivat la winar

| neluL a răspuns (pentru fabian123321233):

Da click dreapta pe packul in format zip si extract to...numele fisierului.

| ταξιδιώτης a răspuns:

Dezarhivezi cu winrar sau 7z465

| TTTeofiLLL a răspuns:

Mah si directorul cs-ului este cstrike?

| buzucan a răspuns:

Uite doua site-uri de pe care iau eu coduri mereu www.codurics.info si www.coduricounterstrike.info

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma da unde gasesc folderu zip?

| Bybanu a răspuns:

Click dreapta, extract files, si alegi unde ai u CS instalat si ok

| andreipirca a răspuns:

Il downloadezi, dupa cel-ai descarcat intri in arhiva si dai dublu click pe "SSWv6. 90. exe" si o sa-ti apara ceva pe ecran, dai Load si apoi intri in CS.

BaftawinkingFunda?!

| ZexyZek a răspuns:

Dezactivezi zip-ul ( in ) directorul CS

| Adiii_6088 a răspuns:

Daca te bate cs-ul fără coduri cel mai bun sfat pe care pot sa ti-l dau e. NU MAI JUCA!