| R2ZZy a întrebat:

Cum dezinstalez eset antivirus la windows 7?

Răspuns Câştigător
| arman996 a răspuns:

Clik pe "start" si apesi control panel dupa dai la unistall a program apesi si iti apare o lista cu toate programele tale si dai dublu clik pe programul care vrei sa il dezistalezi si incepe dezistalarea. bafta

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Mai intai da click dreapta intr-un spatiu gol in bara de adrese de jos si click pe ->Pornire Manager Activitati ->aici la procese cauta procesul ->Eset antivirus->click dreapta pe el si ->Inchidere arbore procese!
Acum intra in Start > Control Panel > Programs > 'Uninstall a Program'. Selectezi programul din cadrul lista, si click pe 'Uninstall' (Eliminati).
Bafta!