| GulDan a întrebat:

Cum e Metin 2 Apollo si Metin 2 cora? sunt faine? daca nu ziceti-mi niste metine faine fara modati si rate 1000%

4 răspunsuri:
| Taran_Robert_1994 a răspuns:

Auzi eu m-am jucat cora si am avut mod fara donatie si mi l-a luat adminul... Si pe apollo ii bateam aproape pe toti (doar vreo 3 ma bateam de pe server) Mie nu-mi prea plac serverele cu rate 1000%. Imi plac cele cu ratele mai micute putin cum ar fi Mania sau United. Incearcale iti vor placea si nu sunt cu modati happy

| kapetanuza a răspuns (pentru Taran_Robert_1994):

United nu e cu modati laughing))))
ala numa mt2 nu mai e considerat de cand au bagat moduri la greu

| Taran_Robert_1994 a răspuns (pentru kapetanuza):

Frate sincer sa fiu eu m-am lasat de united cam de un an si atunci nu erau

| kapetanuza a răspuns (pentru Taran_Robert_1994):

Atunci poate dar acu nu mai gasesti nici player de 30 fara moduri