| Carasin a întrebat:

Cum fac că oul de dragon sa eclozeze (minecraft) adică știu că trebuie să îl bati și alea dar l-am pus într-o cameră și acum ce trebuie sa aleg că sa îmi arate timerul ăla care arata cat mai are?

1 răspuns:
| LPCTSTR a răspuns:

Draga, in acest joc, fara moduri și repet: fara moduri, din oul acela n-o sa eclozeze nimic niciodată, oricat de mult interactionezi cu el.
Daca vrei sa-l respawnezi, o faci in end cu 4 end crystal pozitionate simetric in cruce pe bedrockul portalului (in end).