| BananaSuparata a întrebat:

Cum fac, ca un joc sa mearga mai bine? Merge in reloare am placa video NVidia Geforce gts250.De 1GB.1024mb 256bit gddr3 dual-link dvi vga hdmi

Răspuns Câştigător
| IonuT_1651 a răspuns:

Nu e neaparat de vina placa video poate fii windowsul dar de obicei daca ai programe cu virusi cum ar fitonguehotoscape sau ala de pus tot felul de porcarii pe mes ala nu stiu cum si la sfarsit TIMlaughing. Sfatul meu daca ai programe cu virusi sau jocuri stergele sau ia-ti un antivirus sau schimba windows. Funda?