| JunNnkie a întrebat:

Cum fac ca videoclipurile filmate cu fraps sa fie mai mici?

5 răspunsuri:
| KnightOfNight a răspuns:

In mod direct, adica sa ti se salveze imediat dupa incheierea inregistrarii, cu o marime mica e imposibil, doar dupa ce editezi filmul intr-un program si il salvezi va avea o marime normala, din pacate asa e Fraps. Daca vrei raport bun calitate/marime la videoclipuri foloseste Bandicam, e foarte bun programul.

| JunNnkie explică (pentru KnightOfNight):

Ma refeream cu ce program le convertesc?

| KnightOfNight a răspuns (pentru JunNnkie):

Daca esti incepator in editat foloseste Windows Movie Maker sau Sony Vegas daca te pricepi mai bine.

| heAdgN a răspuns:

Eu l-am bagat in videomaker si din 3 4 gb cat avea l am scos la 60 mb rolling on the floor

| Erik_6452 a răspuns:

E imposibil. Doar daca il editezi cu un program poti sa ii dai render in alt format.