| FoundYouLover a întrebat:

Cum fac daca vreau cand deschid mozilla firefox sa mi se deschida direct in google? Am setat deja google ca home page, iar daca merg in tools, options si general imi apare scrisa pagina google ca home page, totusi absolut de fiecare data cand deschid mozilla firefox mi se deschide o cu totul alta pagina, o pagina pe care eu nu o accesez absolut niciodata.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Seteaza in optiuni/General la "Cand Firefox porneste:" sa apara "arata pagina mea de start".
La "Pagina de start:" copiezi acest link:
https://www.google.ro/